BEZCUKIERNIA

Cukiernia bez cukru i bez zwykłej pszenicy. Ale też czasem bez glutenu, bez mleka, jaj, wegańska, czasem "bezwszystkiego" :-) czasem z dodatkiem warzyw!
W BezCukierni mimo braku cukru jest słodko i pysznie - jedz na zdrowie!

24.02.2016

ZAMÓWIENIA / WYDARZENIABezCukiernia jest otwarta na zamówienia :-) Zapraszamy do składania zamówień na ciasta, torty, muffiny, tarty i ciasteczka na wszelkie okoliczności - wszystko bez cukru, z ksylitolem, a składniki dobieramy pod indywidualne preferencje, alergie i nietolerancje! Tak, żeby wszyscy, w tym alergicy, diabetycy, dzieci oraz zdrowoodżywiający się mogli jeść słodko i na zdrowie :-)

BezCukiernia - czyli cukiernia bez cukru i zwykłej pszenicy, ale też bez glutenu, nabiału, wegańska.. - na razie nie ma stałej siedziby. Pojawiamy się od czasu do czasu w realu, do tej pory na Wolnym Targu przy Cytadeli, na Świątecznym Jarmarku Wildeckim i w zaprzyjaźnionej kawiarni Kawka na Trawkę w Zielińcu

Po wszystkie aktualności zapraszam na nasz fanpage na FB tutaj. Najbliższe wydarzenie to Weekendowa BezCukiernia w Kawce na Trawkę w każdy pierwszy weekend miesiąca, czyli teraz będzie to weekend 5-6. marca. Już przygotowujemy specjalne menu, niedługo pojawi się poświęcone temu facebookowe wydarzenie :-)

Zapraszamy do wypróbowania naszych specjałów! Oraz do składania zamówień, np na najbliższe Święta Wielkanocne? Poniżej przykładowe nasze realizacje:
Do zjedzenia i zobaczenia!

Ciasto Leśny Mech - szpinakowe, bez cukru, bezglutenowe, bezmleczne
Sernik tradycyjny, bez cukru, bezglutenowy, z polewą czekoladową
Muffiny marchewkowe, bez cukru, bezglutenowe, bezmleczne, wegańskie,
z polewą czekoladową i orzechami

Brak komentarzy: