BEZCUKIERNIA

Cukiernia bez cukru i bez zwykłej pszenicy. Ale też czasem bez glutenu, bez mleka, jaj, wegańska, czasem "bezwszystkiego" :-) czasem z dodatkiem warzyw!
W BezCukierni mimo braku cukru jest słodko i pysznie - jedz na zdrowie!

11.02.2016

WEEKENDOWA BEZCUKIERNIA #9 - WOLNY TARG WOLNE WALENTYNKIWeekendowa BezCukiernia powraca w dziewiątej odsłonie i to na Wolnym Targu, w ramach Wolnych Walentynek :-)
Początek roku się rozpędził, to już połowa lutego i dopiero druga Weekendowa BezCukiernia w 2016 roku. Ale będzie lepiej :-)

Tym razem zapraszamy w okolice Parku Cytadeli, przy szkole Łejery, teatrze Scena Wspólne. Wolny Targ to targ realizujący ideę "wolnego życia"- slow life, do którego zalicza się slow food, rękodzieło / manufaktury, lokalne kupownie - wspieranie "miejscowych" inicjatyw. Wolny Targ przy Cytadeli miał już kilka odsłon. Tym razem będzie odsłona walentynkowa.

Na miejscu w niedzielę 14.02.2016 będziemy i my z naszymi słodkimi wypiekami bez cukru, bez zwykłej pszenicy, bez glutenu, bez mleka, a również wegańskimi. Lubimy przemycać w naszych słodyczach warzywa, żeby wszystko było jeszcze zdrowsze :-)

Będą ciastka, ciasteczka, tarty, muffiny i torciki :-) Zdrowe!

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

więcej informacji:
wydarzenie Weekendowa BezCukiernia #9 na Wolnym Targu 
https://www.facebook.com/events/1543800359251188/
wydarzenie WOLNY TARG przy Cytadeli - Wolne Walentynki 
https://www.facebook.com/events/815201695192771/


Brak komentarzy: