BEZCUKIERNIA

Cukiernia bez cukru i bez zwykłej pszenicy. Ale też czasem bez glutenu, bez mleka, jaj, wegańska, czasem "bezwszystkiego" :-) czasem z dodatkiem warzyw!
W BezCukierni mimo braku cukru jest słodko i pysznie - jedz na zdrowie!

18.11.2015

WEEKENDOWA BEZCUKIERNIA #2 i #3 i ZAMÓWIENIAW miniony weekend 14-15.11 odbyła się Weekendowa bezCukiernia #2 a juz za kilka dni już trzecia edycja!
Ogromnie się cieszymy że mamy szansę wyjść do Was w realu!

Ogromnym wzięciem cieszyło znowu ciasto dyniowiec z kremem mascarpone ale pojawił się nowy faworyt aksamitne tiramisu bezglutenowe! Ponadto serwowaliśmy 
-muffiny bananowe, bezglutenowe, bezmleczne
-rogaliki orkiszowe bezmleczne z  białym makiem (zgodnie z tradycją św.Marcina) oraz
-pyszne niskowęglowodanowe brownie kokosowo-cukiniowe z polewą kokosową. 


Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, za przemiłe chwile przy naszych ciastach, aromatycznej kawie i rozgrzewającej herbacie i zapraszamy znów już w najbliższy weekend jak zwykle do kawiarni Kawka na Trawkę, która gości nas w weekendy między godz. 12-17.

zapraszamy do polubienia, udostępniania i zapraszania znajomych, szczególnie jeśli sami nie możecie do nas dotrzeć :)

Weekendowa Subskrypcja Wypieków

A jeśli nie możecie wpaść do Zielinca a chcecie skosztować naszych specjałów to jesteśmy otwarci na zamówienia! Wbierzcie z menu ogłoszonego na facebooku w aktualnym wydarzeniu jakie ciasto chcecie skosztować, a my przygotujemy paczuszki (już od 1.porcji!) które będzie można odebrać w zaprzyjaźnionym BioMarkecie na Winogradach przy ul. Słowiańskiej/Gromadzkiej
Fajnie? Pewno, że fajnie! 
Zamówienia przyjmujemy od środy, gdy ogłaszamy menu, do piątku do 12 :)


Brak komentarzy: